Послуги

ПРОДАЖ АВТОСКЛА МУКАЧЕВО

Широкий асортимент будь-яких типів автоскла від провідних світових виробників. Знайти і купити лобове, бічне, заднє автоскло для свого автомобіля, якщо Ви не знайшли потрібного Вам скла в наявності на складі, то можна оформити поставку скла на замовлення.

Оригінальні автоскла визнаних брендів — це найвищий стандарт якості автоскла:

Запорука безпеки водія і пасажирів
Видимість дороги без відблисків, спотворень, що сприяє збереженню зору
Ідеальне прилягання скла до кузова автомобіля: 100% герметичність клейового шва
Максимальна стійкість до стирання «двірниками» гарантує тривале збереження прозорості лобового скла

ЗАМІНА АВТОСКЛА МУКАЧЕВО

Заміна, демонтаж і установка автоскла проводиться в сучасному технічному центрі, який обладнаний всім необхідним для якісного та безпечної установки автоскла.

При заміні автоскла, наші фахівці застосовують спецінструмент, що дає можливість демонтувати старе непридатне автоскло акуратно і без пошкодження безпосередньо лакофарбового покриття автомобіля і молдингів. В процесі демонтажу і монтажу автоскла нами використовуються тільки перевірені роками високоякісні сертифіковані матеріали. На нашому складі знаходяться тільки автомобільне скло яке відповідає стандартам якості провідних виробників.

Варто зазначити, що ми піклуємося про збереження лакофарбового покриття Вашого транспорту, і під час процедури заміни автоскла кузов автомобіля обов’язково закриваємо спеціальними захисними матеріалами, які надійно оберігають лакофарбове покриття від випадкових механічних впливів. Заміна будь-якого автоскла, за бажанням, може проводитися в присутності господаря машини.

ТОНУВАННЯ АВТОСКЛА МУКАЧЕВО

Тонування скла автомобіля допоможе Вам сховатися від сторонніх очей, знайти невидимість, відчути себе захищеним від нав’язливих поглядів, та й просто вигідно підкреслить і перетворить Ваш автомобіль!

Співробітники, які здійснюють тонування скла пройшли спеціальну підготовку і використовують високоякісну плівку від надійних виробників. Це дозволяє заявляти і гарантувати високу якість послуги, що надається з тонування скла.

РЕМОНТ АВТОСКЛА МУКАЧЕВО

За останні кілька років можливості ремонту автоскла вийшли на новий рівень. Тепер скол — не привід для обов’язкової заміни лобового автоскла. Досвідчені фахівці можуть усувати тріщини, що поширюються більш ніж на 15 см, навіть якщо вони виникають повторно. Процедура здійснюється без демонтажу, займає від півтора до декількох годин.

Ремонт лобового скла (будь-якого класу) поділяється на два основних типи: ремонт автоскла зі сколом і з тріщиною. При ремонті відколів пошкодження очищається і заливається спеціальним полімерним розчином, котрий під впливом ультрафіолетового випромінювання набуває властивостей того ж скла. Для ремонту автоскла, ураженого тріщинами, використовується заповнювач підвищеної плинності. Для того, щоб усунути тріщину, висвердлюється опорна точка. Заповнення тріщини проводиться від місця її виникнення у напрямку до опорної точки. Коли заповнювач затвердіє, автомобіль з відремонтованим склом готовий до використання.